Strefa Life Style

Poznaj obowiązkową biżuterię tej wiosny

3 kwietnia 2017 Moda - Kobieta
Apart_2.jpg

Biżuteria to nieodłączny element każdej stylizacji. Nawet najdrobniejsze świecidełka potrafią odmienić nasz look i sprawić, że poczujemy się zmysłowo i atrakcyjnie. Trendy biżuteryjne, jak co roku, zmieniają się dynamicznie. W jednym sezonie projektanci stawiają na minimalizm, w kolejnym lansują duże, geometryczne kształty. Bez względu na to jakie trendy obowiązują tej wiosny – ma być efektownie.

 

W tym sezonie na salony wkracza biżuteria w stylu vintage. Pojawiają się wyrafinowane kształty i misterne zdobienia. Pożądane są kamienie w całej gamie kolorystycznej od intensywnych błękitów, zieleni, fuksji po transparentne róże, w których będziesz się prezentować szykownie i po królewsku. Zapomnij o minimalizmie. Teraz biżuteria ma błyszczeć i być dobrze widoczna. Mamy poczuć się jak prawdziwe damy.


 

Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć – mawiała Coco Chanel. Motyle, ważki i kwiaty stały się inspiracją nie tylko dla projektantów mody, ale również twórców biżuterii. Pierścionki, bransoletki i zawieszki, inspirowane fauną i florą dodadzą szczypty egzotyki i tajemniczości do codziennego wizerunku. Bogactwo szlachetnych diamentów i szafirów, a także energetycznych ametrynów (połączenie dwóch kamieni – cytrynu i ametystu), granatów czy topazów otoczy cię pozytywną aurą.

Biżuteria

kalejdoskop_2.jpg
kalejdoskop7_2.jpg kalejdoskop5_2.jpg kalejdoskop4_2.jpg kalejdoskop3_2.jpg kalejdoskop2_2.jpg kalejdoskop6_2.jpg

Tutaj możesz znaleźć prezentowane produkty

Apart

Biżuteria, Upominki Poziom 0

Pandora

Biżuteria, Upominki Poziom 1

YES

Biżuteria, Upominki Poziom 0

W. KRUK

Biżuteria, Upominki Poziom 0