Strefa Life Style

SPOSÓB NA MAŁY BALKON

3 czerwca 2016 Dom
Cuprum Czerwiec32_2.jpg

Często posiadacze małych balkonów nie wiedzą jak je urządzić. Nie dają dużego pola do stylizacyjnego popisu. Są jednak sposoby na to, by nawet na mikrobalkonie stworzyć przytulne miejsce do odpoczynku na świeżym powietrzu.

BALUSTRADA

Aby nie zabierać powierzchni podłogi, balustrada jest idealnym miejscem na przetrzymywanie akcesoriów. Oprócz kwiatów, w szerokich donicach możemy umieścić świeczki czy radio (głośniki). Fantastycznie sprawdzi się również jako stojak na naczynia podczas letniego śniadania czy kolacji.

ŚCIANY

Zawieszając na ścianach wieszaki, możemy umieścić na nich wiszące doniczki czy koszyczki na kwiaty albo narzędzia niezbędne do pielęgnacji roślin. Dodatkowe żabki mogą posłużyć za miejsce na poduszki.

PODŁOGA

Na małych balkonach rzadko mieszczą się stół i krzesła. Warto wtedy pomyśleć o wytrzymałych, kolorowych poduszkach, na których będziemy mogli siedzieć. Nawet na małej powierzchni, takich siedzisk zmieści się więcej niż krzeseł. Za stolik może posłużyć koszyk, w którym będziemy przetrzymywać naczynia, sztućce i ściereczki.

Letni wieczór na balkonie daje wiele radości, również mocno relaksuje po ciężkim dniu. A wystarczy tylko kilka akcesoriów, by zamienić go w idealne miejsce chilloutu.

BALKON

Cuprum Czerwiec33_2.jpg
Cuprum Czerwiec34_2.jpg Cuprum Czerwiec35_2.jpg Cuprum Czerwiec36_2.jpg Cuprum Czerwiec37_2.jpg Cuprum Czerwiec38_2.jpg

Tutaj możesz znaleźć prezentowane produkty

Home & You

Wyposażenie Wnętrz Poziom 2