Strefa Life Style

Świąteczny szyk

2 grudnia 2016 Moda - Kobieta
cuprum_grudzien26_2.jpg

Bieżący sezon to triumfalny powrót koronek, pochwała przezroczystości i nieustający zachwyt mocnymi odcieniami czerwieni.

Garderoba bez koronek? Tej zimy to niemożliwe. Pożądane są bogate faktury, koronkowy przepych. Jeśli obawiasz się koronek wyrazistych i dominujących, wybierz delikatne i w postaci dodatku. Ale muszą być! Koronka wpisuje się nie tylko w modny styl vintage, ale jest też synonimem ponadczasowej elegancji i klasy. Retro nie dla ciebie? Wybierz wersje z nutą ekstrawagancji.

Koronka to również zmysłowość, tak jak wszelkiego rodzaju przezroczystości i lejące tkaniny. One wszystkie zawładnęły w tym sezonie wyobraźnią projektantów.

Triumfuje kobiecość. Pozwól dojść jej do głosu i dlatego zamiast małej czarnej załóż małą… czerwoną. Czerwień to kolor pożądany od zawsze, a w tym sezonie szczególnie. Uosabia siłę, odwagę, pewność siebie, energetyzuje. Nie mieć w garderobie czegoś w odcieniu marsali, koniaku, karminu czy rubinu to teraz poważne niedopatrzenie.

Czerwone kreacje podkreślamy wyszukaną biżuterią. Niech zalśni złoto i srebro. Pamiętaj jednak, by przy tak wyrazistym zestawieniu zrezygnować z czerwonych butów, tak samo jak z czarnych. Świetnie natomiast zagrają np. te w kolorze ecru.

Nawet gdy na wyjątkową okazję udajemy się samochodem, nie przestaje istnieć kwestia okrycia wierzchniego. Co zarzucić na ramiona? W tym sezonie odpowiedź jest tylko jedna – futro. Długie lub krótkie, ale musi być. Może pojawić się również w dodatkach.

Dla Niej

cuprum_grudzien27_2.jpg
cuprum_grudzien28_2.jpg cuprum_grudzien29_2.jpg cuprum_grudzien30_2.jpg cuprum_grudzien31_2.jpg cuprum_grudzien32_2.jpg cuprum_grudzien34_2.jpg cuprum_grudzien33_2.jpg

Tutaj możesz znaleźć prezentowane produkty

Jubitom

Biżuteria, Upominki Poziom 0

Douglas

Zdrowie, Uroda Poziom 1

CCC

Obuwie, Galanteria Skórzana Poziom 0

Qiuosque

Moda Poziom 1

Apart

Biżuteria, Upominki Poziom 0

Wittchen

Obuwie, Galanteria Skórzana Poziom 1