Strefa Life Style

Usta jak malowane

1 sierpnia 2016 Moda - Kobieta
ONA_2.jpg

Sezon letni bije kolorami – również w makijażu. Jak co roku, wakacyjny make-up ma za zadanie podkreślić cerę, dodać jej promiennego blasku oraz ją odmłodzić.

W zależności od kolorytu skóry, dobierajmy szminki w ciepłych lub zimnych odcieniach. Panie o cerze porcelanowej czy oliwkowej powinny stawiać na modną fuksję, jagodę, intensywny róż (tzw. Barbie) czy różowy nude. Kobiety o ciepłej karnacji bardzo dobrze wyglądają w kolorach koralowych, beżach i w bardzo modnym latem brązie. Ten ostatni kolor został wylansowany przez Kylie Jenner, znaną z pełnych ust jedną z sióstr Kardashian.

Stawiając na intensywny kolor pomadki, oko należy jedynie delikatnie podkreślić cielistym cieniem, a rzęsy wytuszować wydłużającą maskarą. Idealnym dopełnieniem takiego makijażu są zaakcentowane policzki. Przy cerze jasnej, różowym różem czy brzoskwinią, przy ciemnej brązerem.

Aplikatory koloru nie mają znaczenia – w tym sezonie tak samo modne są klasyczne szminki jak i błyszczyki. Tych pierwszych jednak najlepiej używać wieczorem (są trwalsze), drugich zaś w ciągu dnia – idealnie zagrają ze słońcem, dodatkowo rozpromieniając twarz.

Malowane

ONA2_2.jpg
ONA3_2.jpg ONA4_2.jpg ONA5_2.jpg ONA6_2.jpg ONA7_2.jpg

Tutaj możesz znaleźć prezentowane produkty

Sephora

Zdrowie, Uroda Poziom 1

Douglas

Zdrowie, Uroda Poziom 1

Hebe

Zdrowie, Uroda Poziom 0

Rossmann

Zdrowie, Uroda Poziom 0