Strefa Life Style

Wakacyjne ciało

4 lipca 2016 Uroda
Cuprum Czerwiec28_2.jpg

Już za chwilę okres urlopowy. Na pewno wybierasz się nad morze, w ciepłe kraje albo nad jezioro. To najlepsza okazja aby wypocząć oraz przyozdobić ciało piękną opalenizną. Jednak czas brązowienia skóry nie trwa jednego dnia. Postaw na delikatne samoopalacze, jeszcze przed wyjazdem, by ciało pięknie prezentowało się w kostiumie już od pierwszego dnia!

Krok 1: WYGŁADZENIE
Jeśli chcesz opalić twarz i ciało, obydwie części musisz odpowiednio przygotować – wygładzić skórę. Dzięki peelingowi usuniesz martwy naskórek, a co za tym idzie unikniesz niechcianych plam. Do twarzy wybieraj peeling drobnoziarnisty albo enzymatyczny, do ciała ten z grubszymi kryształkami. Po złuszczeniu warstewki rogowej, nałóż sporą ilość nawilżającego kremu albo balsamu, by dodatkowo wygładzić skórę. Pomoże to w równomiernej aplikacji samoopalacza.

Krok 2: APLIKACJA KOLORU
Musisz pamiętać, że kosmetyki barwiące skórę, należy aplikować od dołu (od stóp) kierując się ku górze ciała. Na twarzy zaś nakładaj samoopalacz od środka twarzy, kierując ruchy na zewnątrz, aż do skroni. Nie zapominaj o szyi! Kosmetyk należy rozetrzeć aż do obojczyków, tak by uniknąć efektu maski. Produkty koloryzujące (niezależnie od ich formy) aplikuj wykonując koliste ruchy, tak by na całej powierzchni powstała warstewka o równej grubości.

Opalenizna

Cuprum Czerwiec29_2.jpg
Cuprum Czerwiec31_2.jpg Cuprum Czerwiec30_2.jpg Cuprum Czerwiec34_2.jpg Cuprum Czerwiec32_2.jpg Cuprum Czerwiec33_2.jpg

Tutaj możesz znaleźć prezentowane produkty

Douglas

Zdrowie, Uroda Poziom 1

Rossmann

Zdrowie, Uroda Poziom 0

Sephora

Zdrowie, Uroda Poziom 1