Strefa Life Style

Baggy trousers, czyli wrzuć na luz

1 lutego 2016 Moda - Mężczyzna
Baggy vis_2.jpg

Pamiętacie energetyczną piosenkę o czasach szkolnych popularnego w latach 80. zespołu Madness? W teledysku do niej tytułowe szerokie spodnie nosił wówczas saksofonista grupy – Lee Thompson. Podobne, choć nie aż tak obszerne, powrócą do męskiej garderoby w tym sezonie.

Szeroki wybór

Baggy trousers, czyli po prostu luźne spodnie mogą przyjmować różne oblicza. Najbardziej podobne do tych znanych z klipu są spodnie eleganckie, z kantem. Często w kratę, ale niekoniecznie. To coś w sam raz dla miłośników estetyki retro i panów lubiących modowe eksperymenty. W wersji do noszenia na co dzień najczęściej uszyte są z dzianiny dresowej albo z miękkiego, wygodnego do noszenia dżinsu. Czasem oprócz szerokich nogawek, mają także obniżony krok.

baggy trousers_2.jpg
spodnie ny_2.jpg spodnie cropp_2.jpg spodnie levis_2.jpg

Tutaj możesz znaleźć prezentowane produkty

New Yorker

Moda Poziom 1

Cropp

Moda Poziom 2

Co do tego?

Szerokie spodnie nosimy z nonszalancko podwiniętymi nogawkami. Eleganckie – do skórzanych, najlepiej brązowych mokasynów i kolorystycznie dobranych skarpetek – można się pobawić konwencją i postawić na te w grochy albo romby. Dobrać do tego kamizelkę albo po prostu elegancką marynarkę, a na głowę założyć kaszkiet. Baggy trousers w wydaniu casual zestawiamy z butami sportowymi. Idealne będą te marki New Balance. O skarpetkach można wówczas zapomnieć (albo zdecydować się na tzw. stopki). A do tego – nonszalancka koszula i look gotowy!

baggy dodatki_2.jpg
kaszkiet_2.jpg but_2.jpg okulary_2.jpg

Tutaj możesz znaleźć prezentowane produkty

Vistula

Moda Poziom 1

New Balance

Sport i Rekreacja Poziom 2