Strefa Life Style

Czytaj mi z ust

30 października 2015 Uroda
czytaj-mi-z-ust_2.jpg

Szlachetna, krwista czerwień na wargach sprawdzi się zawsze i wszędzie. Ale jeśli chcesz by naprawdę modna, sięgnij po pomadkę w bardziej radykalnym odcieniu. Przedstawiamy trzy największe gwiazdy tej jesieni: fuksję, jagodę i burgund.

Głęboki, nasycony kolor ust intryguje i pociąga. Mówi też wiele o Twojej osobowości. Wybierz taki, który pasuje do aktualnego nastroju i twojego charakteru. Powie wiele o Tobie!

Fuksja

Fuksja – dla optymistki i ekstrawertyczki
Nasycony, jaskrawy odcień cienego różu – fuksja, to zdecydowanie kolor dla osób , które chcą być zauważone. Tryskają werwą i optymizmem. Są komunikatywne, otwarte i wesołe. Ale też czujne, jeśli chodzi o najnowsze trendy! Fuksja pasuje do innych, kolorowych elementów stroju. Możesz też nosić ją jako uzupełnienie ubrania w mniej wyrazistych, neutralnych barwach. Doda ci blasku i koloru!

1_2.jpg
fuksja_1_2.jpg fuksja_2_3.jpg

Tutaj możesz znaleźć prezentowane produkty

Douglas

Zdrowie, Uroda Poziom 1

Jagoda

Jagoda – dla odważnej i niepospolitej
Usta w kolorze jagodowym – czyli wiśniowo-fioletowe – to niewątpliwie wybór kobiet niepokornych. To najmodniejszy i jednocześnie... najmniej popuarny kolor pomadki. Wygląda dobrze tylko na tle nieskazitelnej cery, a w dodatku podkreśla wszelkie oznaki zmęczenia. By wybrać jagodowy odcień szminki, trzeba naprawdę niepospolitego charakteru! Na fiolet na ustach zdecydują się więc osoby odważne, ekstrawaganckie buntowniczki, które potrafią podkreślić swoją siłę. Kochają modę mają niebanalny gust i niezwykłe wyczucie stylu.

1_2.jpg
jagoda_2_2.jpg jagoda_1_2.jpg

Tutaj możesz znaleźć prezentowane produkty

Rossmann

Zdrowie, Uroda Poziom 0

Sephora

Zdrowie, Uroda Poziom 1

Bordo

Wino – dla tajemniczej i wyrafinowanej
Kolor ciemnoczerwonego, wpadającego w wiśnię burgunda to zdecydowanie najmodniejszy odcień jesieni! Wybierz go, jeśli kochasz wyrafinowaną elegancję i szlachetność. Podkreśli twoje największe atuty: silną osobowość, inteligencję i... nutę tajemniczości. Miłośniczki najciemniejszych odcieni wina (wpadających w brąz i ciemną wiśnię), ujawniają silną, fascynującą osobowość. Są przenikliwe i potrafią panować nad otoczeniem. Mają też jeszcze jeden atut: znają się na modzie!

1_2.jpg
bordo_1_2.jpg bordo_2_2.jpg

Tutaj możesz znaleźć prezentowane produkty

Sephora

Zdrowie, Uroda Poziom 1