Strefa Life Style

Metale szlachetne

30 listopada 2015 Moda - Kobieta
VISUAL_2.jpg

Złoto, srebro, miedź – metaliczne odcienie zdobyły wybiegi! Ubrania z połyskiem nosi się nie tylko wieczorem, ale i za dnia. W tym sezonie ma lśnić!

Tkaniny w metalicznych odcieniach najlepiej sprawdzą się – oczywiście – w karnawale. Wieczorowe suknie z lejących materiałów pokrytych dżetami, cekinami lub... błyszczącą farbą są imprezowym „samograjem”. Nie trzeba już zestawiać ich z dekoracyjnymi dodatkami – wystarczą delikatne kolczyki lub cieniutka bransoletka z zawieszonym na niej małym, ale kuszącym drobiazgiem (charmsem), by lśniąca suknia czy bluzka wyglądały reprezentacyjnie.

Srebro

Najmodniejsze wieczorowe stroje w tym sezonie powinny mieć jak najprostszą, wręcz ascetyczną formę, bez zdobień czy wzorów. Metaliczne stroje z lamy czy pokryte np. cekinami wyglądają najlepiej, gdy przyjmują postać prostej sukienki na ramiączkach czy “zwykłej” ołówkowej spódnicy. Lubią też towarzystwo lekko lśniącego jedwabiu!

Błyszczące tkaniny doskonale pasują także do garderoby, którą nosisz za dnia. Nie obawiaj się srebrnych czy złotych elementów garderoby. Noś do nich delikatną biżuterię: pojedynczy wisiorek, subtelny pierścionek czy niewielkie, złote czy srebrne kolczyki podkreślą prostotę całej stylizacji.

Formatka_Srebro_2.jpg
H&M_buty_2.jpg Pandora_pierscionek_2.jpg YES_pierscionek__2.jpg Betty Barclay_kurtka_2.jpg Mohito_sukienka_2.jpg

Tutaj możesz znaleźć prezentowane produkty

Pandora

Biżuteria, Upominki Poziom 1

H&M

Moda Poziom 1

Pandora

Biżuteria, Upominki Poziom 1

YES

Biżuteria, Upominki Poziom 0

Złoto

Kompletując garderobę na dzień, weź pod uwagę lśniące brązy, beże czy zielenie. Do takich barw idealnie pasuje delikatna biżuteria w podobnych odcieniach: zgaszonej butelkowej zieleni czy ciemnego fioletu.

Nasza rada: zestawiaj różne faktury (np. metaliczną i matową) według wspólnego kolorystycznego kodu. Jeśli masz srebrną bluzkę, zestaw ją z szarą spódnicą. Złotą bluzkę połącz z beżowymi spodniami. Baw się blaskiem i matem!

Formatka_Złoto_2.jpg
Wojas_buty_2.jpg Gino Rossi_2.jpg Reserved_bluzka_2.jpg Pandora_Charms_2.jpg Betty Barclay_2.jpg

Tutaj możesz znaleźć prezentowane produkty

Reserved

Moda Poziom 1

Wojas

Obuwie, Galanteria Skórzana Poziom 2

Pandora

Biżuteria, Upominki Poziom 1

Kolor

Formatka_Kolor_2.jpg
Pandora_Charms_2.jpg Deichmann_buty sportowe_2.jpg Solar_sukienka_2.jpg H&M_top_2.jpg Gino Rossi_szpilki_2.jpg

Tutaj możesz znaleźć prezentowane produkty

Pandora

Biżuteria, Upominki Poziom 1

Solar

Moda Poziom 1

Deichmann

Obuwie, Galanteria Skórzana Poziom 0

H&M

Moda Poziom 1