Strefa Life Style

Mężczyzna na stoku

2 grudnia 2016 Styl Życia
cuprum_grudzien9_2.jpg

Nastał grudzień. Ośnieżone stoki kuszą miłośników nart, przyprószone białym puchem trasy nie zniechęcają wędrowców i biegaczy. Jak się przygotować, by wyprawa w góry lub wypad w plener należały do niezapomnianych przeżyć? Oto kilka podpowiedzi.

Amatorzy zimowych aktywności nie muszą się martwić o odpowiedni ekwipunek. Wszystko, o czym marzą i co jest im niezbędne, znajdą w sklepach ze specjalistycznym sprzętem i sportową odzieżą. Projektanci zadbali o każdy szczegół zimowej garderoby, tak by uprawianie ulubionych dyscyplin, a nawet zwykły spacer były komfortowe.

Lubisz chodzić po górach, ale nie po sklepach? I wszystko chcesz kupić w jednym miejscu, za jednym zamachem? Odwiedź np. salon Martes Sport. Znajdziesz tu akcesoria do uprawianie wielu form zimowej (i nie tylko) aktywności. Poza tym sklep ubierze cię od stóp do głowy – dosłownie! Bo oferuje także skarpety i czapki (także kominiarki).

Zanim zrobisz zakupy lubisz się rozejrzeć? Wówczas warto przyjrzeć się ofercie firm Nike, Reebok, Puma. Znane z profesjonalnego obuwia oferują także specjalistyczną odzież i akcesoria. Warto tam zajrzeć, zanim wybierzesz kurtkę, parkę, bluzę z kapturem, plecak, torbę, czapkę czy zegarek.

Doskonałej jakości bieliznę, swetry i inne elementy garderoby oferuje też Cropp. Nie zawiedzie cię też wybór plecaków i saszetek, rękawiczek i czapek.

Wciąż niezdecydowany? Odwiedź sklep 4F. Zwłaszcza jeśli szukasz niezawodnych rękawiczek i kasków narciarskich, gogli czy zestawów do uprawiania trekkingu (warto zainteresować się np. butami i spodniami). Zachwyci cię też oferta kurtek – puchowych, narciarskich, miejskich i oczywiście tych idealnych do odbywania pieszych górskich wycieczek.

Zimowy ubiór

cuprum_grudzien10_2.jpg
cuprum_grudzien11_2.jpg cuprum_grudzien12_2.jpg cuprum_grudzien13_2.jpg cuprum_grudzien14_2.jpg cuprum_grudzien15_2.jpg cuprum_grudzien16_2.jpg

Tutaj możesz znaleźć prezentowane produkty

4F

Sport i Rekreacja Poziom 2

Martes Sport

Sport i Rekreacja Poziom 2

Cropp

Moda Poziom 2