Strefa Life Style

Na co do kina

1 kwietnia 2016 Styl Życia
Kino visual_2.jpg

Odpowiedź na to pytanie jest odwiecznym problemem rodzin w sobotnie popołudnia, par w piątkowe wieczory. Ty również je sobie zadajesz? Sprawdzonym rozwiązaniem na wyjście z patowej sytuacji „komedia romantyczna czy sensacja?” jest propozycja... filmowej premiery. W kwietniu w kinie spodziewaj się:

1) Superbohaterów w natarciu. Serię kolejnych odsłon obrazów z współczesnymi herosami otwiera „Batman v Superman: Świt sprawiedliwości”. Film zachwyci fanów zarówno superbohatera o boskich rysach jak i czołowego obywatela Gotham City. Historia otworzy nowy wątek i wprowadzi nowego wroga.

2) „Kung Fu Pandy 3”, czyli animacji nie tylko dla dzieci. Trzecia odsłona przygodowej bajki to kontynuacja opowieści o zmotywowanej pandzie, która staje przed kolejnym wyzwaniem. Lekka forma z pozytywnym przesłaniem.

3) „Opowieść o miłości i mroku”. Film, w którym Natalie Portman, oprócz tego, że znalazła się na polskim plakacie, oraz zagrała pierwszoplanową rolę, stanęła również po drugiej stronie kamery – wyreżyserowała film i napisała scenariusz. Porywająca historia na podstawie autobiografii Amosa Oza.

Kino

Kino slajd_2.jpg
Kino 1_2.jpg Kino 2_2.jpg Kino 3_2.jpg

Tutaj możesz znaleźć prezentowane produkty

Helios

Rozrywka Poziom 2