Strefa Life Style

Palety do makijażu

30 listopada 2015 Uroda
Formatka_Visual_palety_2.jpg

Kuszące, barwne, dające ogrom możliwości, a przede wszystkim wygodne palety do makijażu to absolutny kosmetyczny hit w tym sezonie. Poznaj najlepsze.

Dla dorosłej kobiety są jak najpiękniejsza, kolorowa zabawka. Paleta do makijażu, pełna barwnych „przegródek” z cieniami, pomadkami, różem i błyszczykiem to coś, co wszystkie lubimy najbardziej. W ofercie drogerii jest mnóstwo fantastycznych paletek do makijażu. Są różne: od

takich z zaledwie kilkoma kolorami cieni po małe walizeczki, w których znajdziesz niemal wszystko, co potrzebne do zrobienia pełnego make-up’u. Jak wybrać tę, która nie będzie tylko krótkotrwałym kaprysem, ale przyda nam się naprawdę?

Przede wszystkim, poszukaj paletki, w której znajdziesz te kolory, których używasz na co dzień. Jeśli malujesz się tylko odcieniami beżu, nie kupuj całego zestawu z kilkudziesięcioma cieniami w kolorach tęczy. Zainwestuj natomiast w dobrej jakości zestaw z kosmetykami w kilku różnych odcieniach ulubionej barwy.

Palety

Chcesz nosić paletkę w torebce, by odświeżać makijaż w ciągu dnia? Sięgnij po podstawowy zestaw z 2-3 cieniami do powiek (jaśniejszym na dzień i ciemniejszym na wieczór) i różem do policzków. Lubisz eksperymentować i poszukiwać nowych rozwiązań? Wybierz zestaw z różnokolorowymi cieniami oraz dużą ilością dodatkowych opcji: błyszczykiem, pomadką, rozświetlaczem i różem w kilku opcjach kolorystycznych. Każdej z nas przyda się magnetyczna paleta (z wymiennymi wkładami) do dowolnego uzupełnienia i modyfikowania. To niezwykle wygodny i praktyczny wynalazek, którym będziesz się mogła długo cieszyć!

Formatka_Palety_1_2.jpg
Paleta_Sephora_Urban Decay__2.jpg Paleta_Hebe_Gosh_2.jpg Paleta_Douglas Basic Party_2.jpg

Tutaj możesz znaleźć prezentowane produkty

Hebe

Zdrowie, Uroda Poziom 0

Douglas

Zdrowie, Uroda Poziom 1

Sephora

Zdrowie, Uroda Poziom 1

Palety

Formatka_Palety_2_2.jpg
Paleta_Sephora Color Wonderland_2.jpg Paleta_Douglas ArtDeco Couture_2.jpg Paleta_Sephora ChololateBar_2.jpg

Tutaj możesz znaleźć prezentowane produkty

Sephora

Zdrowie, Uroda Poziom 1

Douglas

Zdrowie, Uroda Poziom 1