Strefa Life Style

Sierpień w akcji

3 sierpnia 2016 Styl Życia
sierpien54_2.jpg

Ten rok obfituje od samego początku w fantastyczne premiery. Co miesiąc ukazują się nowe produkcje, które podbijają serca fanów. Ewidentnie rok 2016 w kinie jest pod hasłem „superbohaterzy”, ale nie tylko... Jedna z sierpniowych premier opowiada o kimś zupełnie innym, o antybohaterach. Wciąż jednak to ekranizacja komiksu. Oprócz tego popularne kino zabiera nas do świata odkrywania tajemnic i poznawania własnej historii. Albo poznawania siebie, w humorystycznym stylu...

1) „Złe mamuśki” – film opowiadający o matce i żonie, która pewnego dnia, za namową przyjaciółek postanawia zrzucić fartuch i oddać pod opiekę dzieci swojemu niezaradnemu mężowi. Ubiera się w seksowną sukienkę i wyrusza w świat rozrywek.

2) „Suicide Squad / Legion Samobójców” – to film na podstawie komiksu świata DC. Opowiada o grupie najgroźniejszych przestępców, o wrogach Batmana, Supermana i Flasha. Zebrani w jedną drużynę zostają wysłani na akcję uratowania świata przed kosmitami. To pierwszy film nieanimowany, w którym pojawia się postać Harley Quinn, – ukochana Jokera, kiedyś pani psychiatra zajmująca się nim w szpitalu Arkham Asylum.

3) „Jason Bourne” to kontynuacja serii filmów opartych na bestsellerowej serii sensacyjnych powieści Roberta Ludluma. Jason Bourne niepamiętający przeszłości nareszcie sobie ją przypomina i... chce się zemścić.

Filmowo

sierpien55_2.jpg
sierpien56_2.jpg sierpien57_2.jpg sierpien58_2.jpg