Strefa Life Style

Wakacje poza sezonem

2 marca 2016 Styl Życia
sport visual_2.jpg

Zakorkowane drogi, zastawione parawanami plaże i kolejki na szlakach górskich – tak zwykle wygląda wakacyjny wypoczynek w kraju. A gdyby tak można było szybciej, wygodniej i taniej? Tak się składa, że... można. Wystarczy wakacje spędzić nieco dalej od znanych kurortów, i zaplanować na początek kalendarzowej wiosny.

Jak aktywnie wypoczywać w Polsce?

Wspinaczka na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej

Czy wiesz, że na całej powierzchni Jury jest ponad sześć i pół tysiąca skał do podbicia? To największy polski obszar wspinaczkowy. Dla początkujących i zaawansowanych, singli, par i grup zorganizowanych. Dla każdego.

Pieszo lub rowerem po Górach Izerskich

Zachodnia część Sudetów to obszar dla średnio zaawansowanych. Szczyty nie przekraczają 1500 m. n.p.m. Wybierając się na wędrówkę lub przejażdżkę na licznych trasach warto wyostrzyć wzrok. W górach, które szacuje się na pięć i pół tysiąca lat, oprócz typowej, górskiej fauny spotkać można ...żurawie.

Z kijkami wśród kaszubskiej natury

Kaszuby kojarzą nam się z charakterystyczną kulturą. Bliskość natury mieszkańcy mają tutaj we krwi. Dlaczego warto zwiedzać ten region z kijkami? W wybranych miejscach wypożyczymy je zupełnie za darmo. Poza tym czeka na nas ponad 190 kilometrów tras do nordic walking. Malowniczy krajobraz pełny jezior, pól i lasów jest wartością dodaną.

Pamiętaj, żeby do każdej podróży dobrze się przygotować. Skompletuj odpowiedni sprzęt: rower ze sprawnymi hamulcami, kijki trekingowe. Zadbaj też o dobre ubranie: termoaktywną bieliznę, oddychający T-shirt i legginsy, buty amortyzujące, za kostkę.

Sport

sport slajd_2.jpg
sport 1_2.jpg sport 2 _2.jpg sport 3_2.jpg sport 4_2.jpg

Tutaj możesz znaleźć prezentowane produkty

4F

Sport i Rekreacja Poziom 2

Bershka

Moda Poziom 1

Martes Sport

Sport i Rekreacja Poziom 2