Strefa Life Style

W pełnym świetle

30 października 2015 Uroda
rozswietlanie_visual_2.jpg

Szaro wszędzie, buro wszędzie… Jeśli tak wygląda twoja cera, to warto przywrócić jej promienny wygląd. Pomogą ci w tym makijaż rozświetlający i odpowiednia pielęgnacja.

Kosmetyki rozświetlające to magiczny oręż przeciw wypisanemu na twarzy zmęczeniu. Dzięki nim możesz zawsze wyglądać na wypoczętą i promieniejącą. Szarości możesz pozbyć się na kilka sposobów. Dzięki kosmetykom pielęgnacyjnym o działaniu rozświetlającym poprawisz koloryt i dodasz skórze blasku. Z pomocą makijażu rozświetlającego zamaskujesz niedoskonałości, podkreślisz blask skóry i wyrównasz jej koloryt.

Krem doda skórze blasku

Jeśli twoja skóra przybrała szarawy odcień i straciła blask, zafunduj skórze rewitalizację kosmetykami, które dodają energii i poprawiają jej koloryt. Każdy z kremów na swój sposób rozświetla cerę. Niektóre swoje działanie zawdzieczają lśniącym pigmentom, które jak lusterka odbijają światło. Są to drobinki masy perłowej, opiłki złota, lub miki. Inne, jak witamina C, kwasy owocowe i mikroelementy, działają od wewnątrz, zapeniają komórkom skóry dawkę energii i poprawiają mikrokrążenie w skórze. Jeszcze inne mają działanie rozjaśniające i lekko złuszczające. Taki efekt daje retinol, kwasy owocowe, kwas kojowy czy wyciąg z ogórka.

 

Makijaz1_2.jpg
Korektor rozsw Maybelline_2.jpg Puder Bunny_2.jpg Roz rozsw Estee_2.jpg Roz Sisley_2.jpg Puder rozsw Dr Eris_2.jpg Krem BB_2.jpg

Tutaj możesz znaleźć prezentowane produkty

Rossmann

Zdrowie, Uroda Poziom 0

Douglas

Zdrowie, Uroda Poziom 1

Makijaż rozpromieni skórę

Natychmiastowy efekt pięknej, promiennej cery dadzą kosmetyki z maleńkimi, opalizującymi cząsteczkami. Odbijają one światło jak małe lusterka i optycznie dodają światła skórze. Może to być kolejno: bazaq pod podkład, podklad rozświetlający, lub preparat rozświetlający w płynie, żelu, lub prasowany jak puder. Nie stosuj ich jednocześnie, lecz wybierz jeden, który zapewni ci efekt skórze skąpanej w świetle. Natychmiast zobaczysz efekt: kosmetyki tego typu wygładzają skórę, ukrywają drobne zmarszczki, ładnie zmiękczają rysy.

Makijaz_2.jpg
Institute Radiance_2.jpg Krem Clarins_2.jpg Serum Clarena_2.jpg Serum Yonelle_2.jpg

Tutaj możesz znaleźć prezentowane produkty

Douglas

Zdrowie, Uroda Poziom 1

Sephora

Zdrowie, Uroda Poziom 1

Rossmann

Zdrowie, Uroda Poziom 0