Strefa Life Style

Wybierz idealny prezent

31 października 2015 Prezenty
sztuka_obdarowywania_visual_2.jpg

... dla wszystkich twoich bliskich. Dopasowany do ich charakteru i potrzeb. Taki, który na pewno sprawi im radość. Oto, co polecamy.

Pierwsze wrażenie
... jest niezwykle istotne. Zanim odpakujesz prezent, widzisz... opakowanie.
Dlatego warto postarać się, by było piękne. Najprostsza kolorowa bibuła albo dekoracyjny papier plus złoty sznureczek mają niepowtarzalny urok i załatwiają sprawę. Znajdziesz je w Empiku. (Empik).

Drogie nie znaczy dobre
Idealny prezent nie musi być drogi. Liczą się twoje intencje i to one są najbardziej widoczne. Jeśli masz zgraną rodzinę, możecie umówić się na maksymalną cenę na prezenty. Innym wyjściem jest wykonanie prezentu samodzielnie. Efektowne pudełko (Home & You) z własnoręcznie zrobionymi ciasteczkami to dowód, że włożyłaś w prezent pracę i serce.

Dla kolekcjonera i hobbysty
Szukając upominku, idź tropem zainteresowań. Zamiast banalnego bestsellera z księgarni lepiej kupić książkę lub album na temat, który interesuje obdarowywanego. Mąż kocha nowoczesne technologie? Kup mu biografię Steve'a Jobsa (Empik). Siostra interesuje się modą? Idealny będzie album o historii stylu (Księgarnie Matras).

To się spodoba!

Jeśli naprawdę nie wiesz, co podarować w prezencie, warto zainwestować w przedmiot, który jest pewniakiem. Taka rzecz powinna być praktyczna i piękna. Dobrej jakości skórzany portfel (Wojas) albo rękawiczki (Ochnik), ramka na zdjęcie (Home & You), drobna biżuteria (Pandora) lub spinki do mankietów (Kastor). Prezent z przymrużeniem oka to świąteczny sweter!

Prezent Idealny

prezent idealny_2.jpg
prezent sweter_2.jpg prezent kapcie_2.jpg prezent rekawiczki_2.jpg prezent bizu_2.jpg prezent perfumy_2.jpg

Tutaj możesz znaleźć prezentowane produkty

Home & You

Wyposażenie Wnętrz Poziom 2

H&M

Moda Poziom 1

Ochnik

Obuwie, Galanteria Skórzana Poziom 0

Sephora

Zdrowie, Uroda Poziom 1

Pandora

Biżuteria, Upominki Poziom 1